Lut 04 2018

STAŃ W OBRONIE POLSKI!

Akcja portalu Niezależna – STAŃ W OBRONIE POLSKI!

„Nie było żadnego udziału – ani Polski jako państwa, którego nie było, ani Polaków pojmowanych jako Naród – w Holokauście” – mówi Prezydent Andrzej Duda. Całość przemówienia na stronie prezydenta RP w wersji polskiej i angielskiej.

Rozsyłajmy do mediów na zachodzie Europy i w Izraelu, film Stefana Tompsona, który został ocenzurowany w części europejskich państw. Do filmu Tompsona dołączajmy również anglojęzyczne wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego oraz link do serwisu German Death Camps, który uruchomiło Polskie Radio. Powinni dowiedzieć się o tym nie tylko dziennikarze, więc informacje wysyłajmy również do polityków i organizacji na całym świecie.

Stefan Tompson nagrał kilkuminutowy film w języku angielskim, jak naprawdę wyglądała historia II wojny światowej, w szczególności Holocaustu, niemieckich obozów zagłady oraz ratowania ludności żydowskiej przez Polaków.

Ten film został ocenzurowany w części Europy Zachodniej i Izraelu. Dlatego chcielibyśmy, aby trafił do jak największej ilości odbiorców. Prosimy o wysyłanie go do redakcji zachodnich i izraelskich mediów, a także do posłów Parlamentu Europejskiego, zagranicznych instytucji zajmujących się historią i kulturą Żydów, ministrów poszczególnych rządów, kongresmenów, Kościołów oraz organizacji społecznych.

Dołączajmy też link do anglojęzycznej wersji bardzo ważnego wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego:

Dołączajmy również analizę prawną art. 55a znowelizowanej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jej anglojęzyczną wersję przygotowali prawnicy z Instytutu Ordo Iuris – pobierz tutaj.

Dołączajmy również wersję elektroniczną publikacji „Żegota. Dokumenty 1942 – 1944.”, która prezentuje dokumenty wytworzone przez tę organizację i jej dotyczące z lat 1942-1944.  Więcej informacji o tej organizacji na Wikipedii.

Pamiętajmy jednak, by walcząc o dobre imię i szacunek dla polskiej historii, nie używać prowokacyjnych, ani drażliwych treści. Niech świat pozna prawdę o niemieckich obozach zagłady.

Za serwisem Niezależna.

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter